Aksidenti tragjik me 3 viktima në Velipojë, nis me 1 minutë heshtje Vllaznia-Teuta…

Ndeshja që është luajtur dje  në “Loro Boriçi” mes Vllaznisë dhe Teutës ka nisur me një minutë heshtje për shkak të aksidentit të tmerrshëm që u mori jetën dy fëmijëve dhe babait të tyre mbrëmë në Shkodër.

Në fakt si pasojë e aksidentit të palogosur kanë mbetur vajza e madhe e familjes Preka si dhe nëna e tre fëmijëve të cilët gjenden në spital. Dy fëmijët e tjerë që ndërruan jetë ishin të moshës 4-vjeçare dhe disa muajshe.