Automjeti bie ne Lumin Drin prane “Ures se Bahcallekut

360 0

Nje automjet dyshohet te kete rene mengjesin e kesaj dite ne lumin Drin prane “Ures se Bahcallekut”.Kane qene kalimtaret ata te cilet kane lajmeruar sallen operative. Ne vendin e ngjarjes ka mberritur policia dhe se dyshohet se kane mbetur te vdekur 2 persona. Pritet nderhyrja e polumbareve per te nxjerre makinen nga ujrat e lumit Drin.

 

Related Post

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Antena Televizion